- Feli, Feli kellj fel!!- na ja, az öcsém rosszabb mint az ébresztő..
- Jó, jó, oké fent vagyok elmehetsz.
- De ne már.. Gyere reggelizni, én nem bírok tovább aludni, anya meg kajcsit csinál.
- Jól van, megyek a fürdőbe.
- Siess!!
Ezek után bementem a fürdőszobába, ahol renbe tettem /arcmosás, smink/ és felöltöztem
Megreggeliztem.
-Szia anya, mentem- köszöntem el anyutól
-Akkor hazajössz magadtól? Ne vigyelek el?
-Igen hazajövök, anya 10.-es vagyok, haza tudok jönni segítség nélkül is :)-és elindultam.
Az úton nagyon unatkoztam, de amikor a hatalmas sulim elé értem jött velem szembe 2 srác...
-Szia! Tuti te vagy az új csaj mi? :D-de bunkó, nevet nem illik kérdezni?
-Sziasztok, igen én lennék az. :)-én legalább udvarias vagyok..pff.
-Mi is az osztályod közé tartozunk, én Nándi vagyok, ő itt pedig Miss. :D
- Én pedig Feli.
- Jajj tényleg te vagy az az olasz csajszi.:D
- Hát, félig igaz. Na jó fiúk de én most bemegyek.- azzal a lendülettel 180 fokos fordulatot vetettem, és bementem a suli épületébe.Mint már említettem hatalmas nagy épület. Nem akarok eltévedni :D. A mi termünk (10/c) a 24-es terem volt. mi ofőnk neve: Mrs. Painter Jenifer. Ő az angol tanárnő. Mielőtt becsengettek mindenki bemutatkozott. Az osztályunk létszáma 20, és a neveik: Misi, Nándi, Roxi, Galina, Heléna, Blanka, Szimonetta, Renátó, Zsóka, Zsófi, Gergő, Csaba és Lili / ikrek/, Martin, Joe, Atilla, Géza, Tamás, Kelly és végül én. Kelly-nek az apukája Amerikából származik. Jót beszélgettem vele.:) Óra után indultam volna haza, de Kelly megállított.
-Várj Feli.-kiáltott utánam-
-Igen? :)
- Én is erre lakom, legalább beszélgethetünk.
- Oké.
- Azt hittem, csak nekem vannak külföldi rokonaim, Amerikából.
-Nekem Olaszországból vannak.
- Hallod, holnap megyünk együtt? :D
- Oké -mindig egyedül szoktam suliba járni, min1-
-Oké, akkor fél 7-re talizunk a parkban.
- Jó az úgy is kzel van hozzánk.
- Oké, viszont én itt lakom szoval megyek. sziia.-és megölelt-
- Okéé, szia!
Hazaértem, manjd tanultam, ettem, ittam, fürödtem, majd 10:30- kor mentem aludni.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése