![]() |
| Ezt vettem fel. |
Lementem anyához és elbeszélgettünk egy kicsit.
- Na, milyen az új iskolád?-kérdezte, miután egy nagy adag müzlit tett elém-- Tök jó. Van egy félamerikai lány, Kelly. Idáig vele beszélgettem a legtöbbet...Jaa meg még azzal a 2 fiúval.
- Milyen fiúk? Bejönnek?;)-Ja igen, elfelejtettem említeni, az én anyám olyan mint egyik barátnőm-
- Hát..A Nándi elég helyes... De.. khm.-jól van na. Zavarban voltam.-
- Oké, nem kell róla beszélned. A kajádat betettem a táskádba. Indulhatsz.
- Oké, csak még elköszönök Viktortól.
Ismét visszamentem az emeletre, de ezúttal az öcsém szobáját tűztem ki célomul.
- Szia Öcskös. Megyek suliba.
- Most? De még korán van.-olyan bociszemekkel mondta. Nagyon édes-
- Jajj, igaz, megígértem, hogy elviszlek oviba, de sajnos nem lehet, mert 0. órám van.
- De akkor ígérd meg, hogy holnap elviszel!!
- Oké, megígérem, de most már tényleg indulok.
Nyomtam egy nagy-nagy puszit az arcára, majd elindultam otthonról. Igaz, megígértem Kellynek, hogy együtt megyünk, de az osztály felének most, 0. órában van infójuk, így dobtam neki egy SMS-t. Miután beértem, megláttam, hogy kikkel vagyok: Nándi, Misi, Szimonetta, Renátó, Zsóka, Csaba, Gergő, Lili, Roxi és én. Unalmas volt a mai nap, legalább is lett volna, ha Nándi és Gergő veszekedni kezdtek. A levegőben mindenféle trágár szavakat hallottunk. Miután megtudtam, hogy ki miatt van a vita, sajnos tudatosult bennem, hogy a fiúk nagyon semmibe veszik a lányokat. Igen, én voltam a vita tárgya. Hogy miért, mert idézem: ,,Fel félig olasz, jó a teste, a bőre, az arca.. mi kell ennél több?",,De akkor is, én néztem ki magamnak nem te, szal kopj le róla". Valami ilyesmi. Nagyon megharagudtam mind a 2 fiúra. Na és az még rakás a tűzre, hogy mikor véget ért az utolsó óra, mentem volna haza. Na igen, csak mentem VOLNA, ugyan is abban a pillanatban mikor kiértem a kapunk, egy kéz vissza rántott és megcsókolt.
Nem mondom, hogy nem éreztem magam jól, hogy a suli egyik leghelyesebb pasija, Nándi épp engem csókolgat, de akkor is a vita után, na meg nem is ismer engem, azok után megcsókol?!? Olyan ideges lettem, hogy osztottam neki egy pofont. a fél iskola a kapu előtt ácsorgott.
- Mit csinálsz?-szólalt meg Nándi-
- Na szerinted mit? Megcsókoltál, holott nem is ismersz!!
- Jól van, de ne tagadd, élvezted.-itt betelt a pohár, igaz, tetszett, de akkor is, milyen egoista?!?-
- Ezt hagyjuk abba.
- Félsz bevallani.
- Nem, de nekem haza kell érnem. Sajnálom.
Elindultam az iskola elől és mindenki hangos fújj-ogatásba kezdett bele. Az út ismét uncsi volt.Hazaértem!
- Szia anya, nem akarok semmiről beszélni. Fent leszek, ne keress.
Nem értettem tisztán a válaszát, de egy biztos, nem jött utánam (hála égnek). Betudtam ugrani az ágyamba és ott kezdtem el bőgni. Mindent kiadtam magamból és arra következtettem, hogy bele estem Nándiba.. Ilyenkor mit csináljon az ember?? Visszautasítottam a csókját... De ökör vagyok, bár még ott legbelül érzek egy kis büszkeséget is. Felléptem facebookra. Egy új üzenetem érkezett.
- Szia Fel! Nem vágom mit problémázol..:D Ez csak egy értelmetlen csók volt. Nem szeretném, ha haragudnál, de azt hittem te is valahogy ezt érzed. Te tudod, de remélem azért egyszer még helyre hozhatom, hogy most az ellenséged vagyok. Sajnálom.-ez most játszik velem?-
- Nem vagy az ellenségem, nem haragszom rád. :)
- Oké de tényleg nem akartam ezt, mármint érted.
- Persze semmi baj. Majd holnap találkozunk most megyek enni. Szia.
Nem vártam meg a válaszát, indultam le. Ettem (még mindig nem szólalok meg), kb. fél órán át fürödtem, pizsit vettem fel és mentem aludni.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése