![]() |
| Ezt vettem fel. |
Kevesen tudják rólam, de én szemüveges vagyok. Nem mindig hordom, mert kontaktlencsém van, de ma úgy gondoltam felveszem. Mikor kész lettem, elindultam Viktor szobája felé, egyrészt mert én viszem ma oviba, másrészt meg mindig későn kel. Így ma én keltettem őt 6:45 kor.
- Szia Öcsi, kelj fel!-közben kihúztam a sötétítőjét-
- Naa, tök korán van még.
- Ma én viszlek oviba, emlékszel? Öltözz!
És már lent is termettem, anya mellet.
- Jó reggel anyuci.-a mondatom végén nyomtam egy hatalmas puszit az arcára-
- Neked is Feli, itt a reggelid.-bundáskenyér ezaaaaaz-
Lejött öcsi is, evet velem és indultunk. Bedobtam őt az oviba és folytattam az utam az iskoláig. Mikor beértem, minden diák özönlött ki az iskola épületéből. Vajon miért? Felsiettem volna a terembe, de Nándi megállított.
- Nem szabad felmenni, veszélyes.-nem is köszönt, de mi a veszélyes?-
- Ezt nem értem. Mi itt a veszélyes.-egy hatalmas vigyor volt a számon-
- Mit tom én. Csak azt mondta az ofő, hogy mindenki menjen haza. Veszélyes itt lenni.
- Ja......jó...hát oké. Hát akkor én megyek. Szia.
- Várj, én is arra lakom, menjünk együtt!-whaaaat???-
- Oké, persze. Miért ne?-chh, de cink leszek, fiúk előtt mindig:/-
Elindultunk és kérdezgettünk, válaszolgattunk egymás kérdéseire. Kiderült, hogy Nándi nagyon jó fej.
- Na és neked most Kelly az ,,LB"-d? :D-kérdezte-
- Hát, nagyon jó fej és tetszik, hogy ő is külföldi.
- A nagypapám apja, szóval a dédnagyapám Németországból származik.-wooow, se teljesen Magyar-
- Akkor ezért ilyen a neved. Wow, ez tetszik.-jajj mi ez, hogy tetszik??? Hát én hülye vagyok-
-Tetszik?:)-olyan aranyos mosollyal kérdezte, hogy majd' elolvadtam-
- Na nem úgy értem, a neved tetszik..-és oldalba löktem :D-
- És a csodás testem nem tetszik??-kérdezte tett felháborodással-
- Na, ne forgasd ki a szavaim.
- Szóval tetszek, mi?
- Naaa, erre nem válaszolok-nyomott egy puszit a homlokomra-
- Holnap találkozunk, szia! :D
Otthon kajáltam, anya már elment dolgozni ezért írtam neki egy üzit. Felmentem a szobámba és megbeszéltem egy komáromi barátnőmmel, hogy ma jöjjön le Pestre és menjünk el vásárolni. kb. délután fél 3- ra ideért, és elindultunk vásárolni. Átöltöztem shoppyn-olós ruhába.
18:34-re hazaértünk. Ram már nem jött haza hozzám, ment is a busz állomásra. 21:00- ig neteztem. Mentem fürdeni, pizsit ölteni, majd indultam aludni.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése