2014. április 4., péntek

Betegeskedés itthon.

Hát nagyon jó. Egész éjjel forgolódtam. Hánytam, lázam volt....phúú. Nagyon rosszul vagyok még ma is. Pont péntekre betegszem le, már az első héten. A pláza miatt van mindez... Bekajáltam mindent+ fagyi+ légkondi=betegség :s. Szuper. Szóval jóformán semmit sem aludtam, ezért már 6:00- kor toppon voltam. Legelőszőr egy fél órás forró fürdőt vettem, majd lesiettem anyuhoz. 
- Szia anyu!!-akartam neki egy puszit adni, de visszatolt-
- Szia, engem most ne puszilgass! 7:00- kor elviszem Viktort az oviba, úgyhogy készülődj, mert vele együtt téged is elviszlek, csak nem az oviba, hanem Komáromba, apádhoz.
- Yee. Öcsi is jön majd délután??
- Hát lehet. Majd ő eldönti.
- Oké, akkor megyek pakolni.....Ja és anya!!
- Igen?
- Köszi!
Felmentem a szobámba, minden fontos holmimat betettem a sporttáskámba, majd felöltöztem.

Anyu már hívott is le, úgyhogy útra fel! :D Anya egyébként ma kivételesen nem 8:00-kor indul el dolgozni, hanem betelefonált a munkahelyére, hogy beteg lettem, így most visz el apuhoz, ezért majd később beér. Apa egyébként vállalkozó (kamion cége van) és leginkább otthon szokott lenni. Rettentő szép háza van, kb. mint egy villa. Saját, hangsúlyozom SAJÁT fürdőszobánk volt öcsivel és +egy még anyunak és apunak. De ez még a régi életemből van. Miden megváltozott, ugyanis apunál mos már csak a szüneteket és a hétvégéket tölthetjük...Kár, viszont mindig örülök, ha nála vagyok, egyrészt mert nagyon szeretem aput, másrész mert azt csinálok amit akarok és mindig elvisz minket vacsizni és vásárolgatni. Ez az egy elfogadható dolog, hogy már nem alkotnak egy párt anyuval. Egyébként apunak van egy barátnője Bekka nagyon rendes nő (szerintem), bár öcsi nem kedveli, pedig apa ugyanúgy, sőt jobban törődik velünk mint ezelőtt. Az úton végig zenét hallgattam. Amikor megérkeztünk, úgy elmosolyodtam és fény derült, a már szétsírt arcomra (a betegség fájdalmas, megkönnyeztem benne, na). Apa kinyitotta a kocsiajtót, én meg sikítottam egy óriásit és hozzá ugrottam.
-Apaaaaaa! Úgy hiányoztál!!
- Nekem is Feli, gyere menjünk be, Bekka most ment el vásárolni, a vacsira.
- Oké, sziia anya!-megpusziltam anyut és elhatott, -
Mikor beértünk a hatalmas házba a gardróbom tele volt tömve tök jó ruhákkal.
- Apa, mikor lett nekem ennyi ruhám?
- Hát, tudod Bekka szeret vásárolgatni és úgy gondolta, hogy most nem kell bemennünk a centrumba, mert ő nap mint nap oda jár vásárolgatni, így nektek is vette ezt-azt.-ez lesokkolt-
-Apa, egyszer vagyunk itt a héten és tudod, hogy mennyire szeretek elmenni a csajokkal vásárolni, hisz itt vagyok Komáromban VELÜK is és veletek is mekibe menni, de nem most ez nem így lesz, mert Bekka kitalálta, hogy ő vásárol majd nekünk és helyettesíti anyát, ja és, hogy ne menjünk mekibe, mert minek (?), hisz ő most vacsit fog csinálni, mikor köztudott, hogy nem tud főzni. -és felmentem a szobámba és ipod-oztam egy kicsit. Lusta voltam felhozni lentről a laptopot, jó ez így. Megbeszéltem a barátaimmal (fiúk, lányok), hogy itt vagyok Komáromban apunál és menjünk el valamerre, mondjuk holnap. Szóval holnapig várok. Apa feljött a szobámba és megkérdezte, hogy mi ütött belém?
- Mi a bajod?
- Mi lenne?
- Te szeretted Bekkát, nem?
- De, de ne akarja megváltoztatni a tervemet. 
- Nem fogja, ha akarod menj el a barátaiddal, csak tudod szeretné, ha jóban lennétek.
- Jó, igazad van, de azért holnap találkozok Saciékkal, oké?
- Jó persze, de azért kostoljuk meg a vacsiját, ha nem ízlik, akkor mekizhetünk jó? 
- Oké! :)
- Most elugrok öcsiért, Bekka mindjárt hazaér, nem leszel egyedül.-nyomott egy puszit a fejemre és elment-
Én tovább beszélgettem a komáromi barátaimmal és kiderült, hogy épp a 4. órájuk van , fizika, úgyhogy ráérnek :D. ,,Értem mindent". Szóval elbeszélgettem velük egy ideig. apa délben ment el és 3/4 kettőre ideért, Viktorral. Apu nagyon jól beszél magyarul, de olasz az anyanyelve. Mindenki azt hiszi, hogy apa született magyar, pedig ő csak 7 éves korában ( első osztályt már itt kezdte) került ide. Nagyon hasonlítunk ra. Na minegy. Szóval lesiettem hozzájuk. Azt tudni kell, hogy a mi kapcsolatunk öcsivel nagyon erős. Mikor úgy összevesztek anyáék, hogy válás lett a vége, mi megesküdtünk, hogy senki de SENKI sem állhat az igaz (vagyis mi) testvére közé.:) Édes gyerek.
- Szia Viktor!-kitártam kezeimet, ő becélozta, bele ugrott és megpördítettem-
- Sziaaa!
Ja amúgy már Rebeka régen hazaért és beszélgettünk is, de nem fontos.
Ezek után beszélgettünk Viktorkával, oly' sokáig húzódott, hogy vacsira is késve értünk le. Tetszik neki egy Eszti nevezetű lányka az oviból. Egyem meg, annyira komolyan mondta, hogy neki már pedig ő a szerelme. Nagyon édes.A vacsora tűrhető volt , mivel én beteg vagyok, így korán mentem aludni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése