Fiatalnak lenni jó :)
2014. május 25., vasárnap
El vagyok maradva...
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá. Nagyon el vagyok maradva.... fú.. annyit kellett tanulnom, hogy mindjárt december.... Unalmas volt minden. KIVÉVE az előző hét... Különös dolgok történtek...amik megváltoztatták az életem mind pozitív, mind negatív irányban... elmesélem..
2014. április 16., szerda
Vasárnap..
Ismét vasárnap. Kezdetnek nagyon jó napnak indult, ugyanis felkeltem fél tizenegy felé (ha jól emlékszem), majd kezdődött a reggeli gyors helyre hozása az arcomnak, pattanások eltávolítása, öltözködés, stb... Itthon undivatosan öltözködöm. Minek csípjem ki magam? :D Poker face :I.
Na szóval megreggeliztem és kimentem a kisboltba. Mivel vasárnap van, nem volt rajtam smink. De mit látok az utcán?? 12-13 éves gyerekek kisminkelve, de olyan füstös szemeket még én nem használok bulikba sem.. Akkor nem is beszélek a miniszoknyájukról, shortjukról, top felsőjükről...-.- Véletlen neki mentem az egyik vörösre festetett hajú csajnak.
- Mit csinálsz?? - na igen, nem volt rajtam smink ergo ,,nyomorék vagyok"-
- Szerinted direkt volt?,
- Hjajj :S. Hagyjuk -.- -mit képzel ez??-
- Állj! (megragadtam a karját) Mit képzelsz te magadról? Oké 13 éves vagy.,,jujjci" (levegőben a a kezemmel mutattam) nagyon nagy csajszi vagy. Szerintem schooby-doo-t és micimackót kéne nézni, és nem pedig smink trükköket tanulni. Ja és bocs, hogy 16 vagyok és nincs rajtam semmi smink, de akkor sem kellene így viselkedni. -kicsit leblokkoltak, a csaj fájlalta a kezét-
Miért kell egy 13 éves aranyos kislánynak így megváltoznia. Nekem ha ilyen gyerekem lenne, vinném is be a gyermek otthonba.... Most gondolhattok pszihopatának de most nem?? Oké, hogy egyszer- kétszer megesik, hogy valami nagy alkalomból megesik egy kis smink néha haj vasalás/göndörítés, de mindig (?) ááá nem.. Nem értem mi van ezekkel. Na de a lényeg, hogy bementem a boltba és egy eszméletlen helyes pasi volt a pénztárnál, de én annyira bámultam őt, hogy sikerült leborítottam a fűszeres polcot :D.
- Óhh. Bocsi, már is felszedem. -és elkezdtem szedegetni a fűszereket-
- Jajj, ugyan, ne viccelj mát. Ezért vagyok, hogy segítsek ha kell még ilyen helyzetekbe is (:.
- Köszönöm. :)
- Egyébként még sose láttalak itt, ide valósi vagy?
- Hát apu ideköltözött Pestről még pár évvel ezelőtt, én csak hétvégenként és szünetekként járok le ide hozzá.
- Ja értem. Itt nem fordulnak elő ilyen szép arcú lányok.
- Köszönöm. Szerintem az olasz vonásokat látod bennem. :)
- Ja, a te apudnak van ez a cége?
- Igen.
- Na jól van, ezzel végeztem is.
- Oké, én meg csak darált húsért jöttem, van?
- Igen, persze.
-Köszi. -odaadta én meg elmentem.
Otthon Bekka csinált kaját, majd délután 3 óra fele jött anya értünk. Otthon tanultam, majd az esti rutint végeztem el. Mikor felléptem fb-re és lám-lám, bejelölt a boltos csaávó. Mocsarasi Márton (Marci). Woow :D. Na jóó éjt.
2014. április 5., szombat
Szombat
11:00 kor felébredtem, lezuhanyoztam, sminkeltem, majd felöltöztem.
Lementem, mert már ebéd volt. Az-az lett volna, de Bekka hozott a KFC-ből kajcsit. Nyami.:3 Mivel én ma megyek el a barátnőimmel a centrumba egy kicsit vásárolgatni, ezért csíptem így ki magam. 13:00 kor már itt volt Liza , kértem aputól pénz és a többiekkel majd a plázába találkozunk. Mikor odaértünk nagyon megörültem, hogy végre látom a többieket. Elég messze laknak tőlünk, úgyhogy ez nem mindennapi esemény.
- Szia Feliiiiiiiiiiiiiiii!-ezt mind egyszerre mondta: Lili, Saci, Ami, Zsani-
- Sziasztok.
- Mizu? Hogy vagy?-érdeklődött Ami-
- Megvagyok, de örülök, hogy itt lehetek.
- Akkor jó! :) Na most menjünk először a mekibe.-utasított minket Liza-
Mindenki vett magának kaját, nagyon finom volt. Este 7- ig ott voltunk, majd mondtam, hogy mennem kell haza, mert mi még megyünk mozizni apuékkal. Szóval hazamentem, ismét lezuhanyoztam és átöltöztem, ugyanis Zsani volt olyan kedves és leöntött a ragadós narancsos üdítőjével. Miután ismét kész lettem lementem apuékhoz.
Valamilyen gyerekes mesét néztünk meg, de nekem tetszett.:D Este 11 óra körül haza értünk és BUMM beugrottam az ágyamba. Álmos vagyok.
Lementem, mert már ebéd volt. Az-az lett volna, de Bekka hozott a KFC-ből kajcsit. Nyami.:3 Mivel én ma megyek el a barátnőimmel a centrumba egy kicsit vásárolgatni, ezért csíptem így ki magam. 13:00 kor már itt volt Liza , kértem aputól pénz és a többiekkel majd a plázába találkozunk. Mikor odaértünk nagyon megörültem, hogy végre látom a többieket. Elég messze laknak tőlünk, úgyhogy ez nem mindennapi esemény.
- Szia Feliiiiiiiiiiiiiiii!-ezt mind egyszerre mondta: Lili, Saci, Ami, Zsani-
- Sziasztok.
- Mizu? Hogy vagy?-érdeklődött Ami-
- Megvagyok, de örülök, hogy itt lehetek.
- Akkor jó! :) Na most menjünk először a mekibe.-utasított minket Liza-
Mindenki vett magának kaját, nagyon finom volt. Este 7- ig ott voltunk, majd mondtam, hogy mennem kell haza, mert mi még megyünk mozizni apuékkal. Szóval hazamentem, ismét lezuhanyoztam és átöltöztem, ugyanis Zsani volt olyan kedves és leöntött a ragadós narancsos üdítőjével. Miután ismét kész lettem lementem apuékhoz.
Valamilyen gyerekes mesét néztünk meg, de nekem tetszett.:D Este 11 óra körül haza értünk és BUMM beugrottam az ágyamba. Álmos vagyok.
2014. április 4., péntek
Betegeskedés itthon.
Hát nagyon jó. Egész éjjel forgolódtam. Hánytam, lázam volt....phúú. Nagyon rosszul vagyok még ma is. Pont péntekre betegszem le, már az első héten. A pláza miatt van mindez... Bekajáltam mindent+ fagyi+ légkondi=betegség :s. Szuper. Szóval jóformán semmit sem aludtam, ezért már 6:00- kor toppon voltam. Legelőszőr egy fél órás forró fürdőt vettem, majd lesiettem anyuhoz.
- Szia anyu!!-akartam neki egy puszit adni, de visszatolt-
- Szia, engem most ne puszilgass! 7:00- kor elviszem Viktort az oviba, úgyhogy készülődj, mert vele együtt téged is elviszlek, csak nem az oviba, hanem Komáromba, apádhoz.
- Yee. Öcsi is jön majd délután??
- Hát lehet. Majd ő eldönti.
- Oké, akkor megyek pakolni.....Ja és anya!!
- Igen?
- Köszi!
Felmentem a szobámba, minden fontos holmimat betettem a sporttáskámba, majd felöltöztem.
Anyu már hívott is le, úgyhogy útra fel! :D Anya egyébként ma kivételesen nem 8:00-kor indul el dolgozni, hanem betelefonált a munkahelyére, hogy beteg lettem, így most visz el apuhoz, ezért majd később beér. Apa egyébként vállalkozó (kamion cége van) és leginkább otthon szokott lenni. Rettentő szép háza van, kb. mint egy villa. Saját, hangsúlyozom SAJÁT fürdőszobánk volt öcsivel és +egy még anyunak és apunak. De ez még a régi életemből van. Miden megváltozott, ugyanis apunál mos már csak a szüneteket és a hétvégéket tölthetjük...Kár, viszont mindig örülök, ha nála vagyok, egyrészt mert nagyon szeretem aput, másrész mert azt csinálok amit akarok és mindig elvisz minket vacsizni és vásárolgatni. Ez az egy elfogadható dolog, hogy már nem alkotnak egy párt anyuval. Egyébként apunak van egy barátnője Bekka nagyon rendes nő (szerintem), bár öcsi nem kedveli, pedig apa ugyanúgy, sőt jobban törődik velünk mint ezelőtt. Az úton végig zenét hallgattam. Amikor megérkeztünk, úgy elmosolyodtam és fény derült, a már szétsírt arcomra (a betegség fájdalmas, megkönnyeztem benne, na). Apa kinyitotta a kocsiajtót, én meg sikítottam egy óriásit és hozzá ugrottam.
-Apaaaaaa! Úgy hiányoztál!!
- Nekem is Feli, gyere menjünk be, Bekka most ment el vásárolni, a vacsira.
- Oké, sziia anya!-megpusziltam anyut és elhatott, -
Mikor beértünk a hatalmas házba a gardróbom tele volt tömve tök jó ruhákkal.
- Apa, mikor lett nekem ennyi ruhám?
- Hát, tudod Bekka szeret vásárolgatni és úgy gondolta, hogy most nem kell bemennünk a centrumba, mert ő nap mint nap oda jár vásárolgatni, így nektek is vette ezt-azt.-ez lesokkolt-
-Apa, egyszer vagyunk itt a héten és tudod, hogy mennyire szeretek elmenni a csajokkal vásárolni, hisz itt vagyok Komáromban VELÜK is és veletek is mekibe menni, de nem most ez nem így lesz, mert Bekka kitalálta, hogy ő vásárol majd nekünk és helyettesíti anyát, ja és, hogy ne menjünk mekibe, mert minek (?), hisz ő most vacsit fog csinálni, mikor köztudott, hogy nem tud főzni. -és felmentem a szobámba és ipod-oztam egy kicsit. Lusta voltam felhozni lentről a laptopot, jó ez így. Megbeszéltem a barátaimmal (fiúk, lányok), hogy itt vagyok Komáromban apunál és menjünk el valamerre, mondjuk holnap. Szóval holnapig várok. Apa feljött a szobámba és megkérdezte, hogy mi ütött belém?
- Mi a bajod?
- Mi lenne?
- Te szeretted Bekkát, nem?
- De, de ne akarja megváltoztatni a tervemet.
- Nem fogja, ha akarod menj el a barátaiddal, csak tudod szeretné, ha jóban lennétek.
- Jó, igazad van, de azért holnap találkozok Saciékkal, oké?
- Jó persze, de azért kostoljuk meg a vacsiját, ha nem ízlik, akkor mekizhetünk jó?
- Oké! :)
- Most elugrok öcsiért, Bekka mindjárt hazaér, nem leszel egyedül.-nyomott egy puszit a fejemre és elment-
Én tovább beszélgettem a komáromi barátaimmal és kiderült, hogy épp a 4. órájuk van , fizika, úgyhogy ráérnek :D. ,,Értem mindent". Szóval elbeszélgettem velük egy ideig. apa délben ment el és 3/4 kettőre ideért, Viktorral. Apu nagyon jól beszél magyarul, de olasz az anyanyelve. Mindenki azt hiszi, hogy apa született magyar, pedig ő csak 7 éves korában ( első osztályt már itt kezdte) került ide. Nagyon hasonlítunk ra. Na minegy. Szóval lesiettem hozzájuk. Azt tudni kell, hogy a mi kapcsolatunk öcsivel nagyon erős. Mikor úgy összevesztek anyáék, hogy válás lett a vége, mi megesküdtünk, hogy senki de SENKI sem állhat az igaz (vagyis mi) testvére közé.:) Édes gyerek.
- Szia Viktor!-kitártam kezeimet, ő becélozta, bele ugrott és megpördítettem-
- Sziaaa!
Ja amúgy már Rebeka régen hazaért és beszélgettünk is, de nem fontos.
Ezek után beszélgettünk Viktorkával, oly' sokáig húzódott, hogy vacsira is késve értünk le. Tetszik neki egy Eszti nevezetű lányka az oviból. Egyem meg, annyira komolyan mondta, hogy neki már pedig ő a szerelme. Nagyon édes.A vacsora tűrhető volt , mivel én beteg vagyok, így korán mentem aludni.
- Szia anyu!!-akartam neki egy puszit adni, de visszatolt-
- Szia, engem most ne puszilgass! 7:00- kor elviszem Viktort az oviba, úgyhogy készülődj, mert vele együtt téged is elviszlek, csak nem az oviba, hanem Komáromba, apádhoz.
- Yee. Öcsi is jön majd délután??
- Hát lehet. Majd ő eldönti.
- Oké, akkor megyek pakolni.....Ja és anya!!
- Igen?
- Köszi!
Felmentem a szobámba, minden fontos holmimat betettem a sporttáskámba, majd felöltöztem.
Anyu már hívott is le, úgyhogy útra fel! :D Anya egyébként ma kivételesen nem 8:00-kor indul el dolgozni, hanem betelefonált a munkahelyére, hogy beteg lettem, így most visz el apuhoz, ezért majd később beér. Apa egyébként vállalkozó (kamion cége van) és leginkább otthon szokott lenni. Rettentő szép háza van, kb. mint egy villa. Saját, hangsúlyozom SAJÁT fürdőszobánk volt öcsivel és +egy még anyunak és apunak. De ez még a régi életemből van. Miden megváltozott, ugyanis apunál mos már csak a szüneteket és a hétvégéket tölthetjük...Kár, viszont mindig örülök, ha nála vagyok, egyrészt mert nagyon szeretem aput, másrész mert azt csinálok amit akarok és mindig elvisz minket vacsizni és vásárolgatni. Ez az egy elfogadható dolog, hogy már nem alkotnak egy párt anyuval. Egyébként apunak van egy barátnője Bekka nagyon rendes nő (szerintem), bár öcsi nem kedveli, pedig apa ugyanúgy, sőt jobban törődik velünk mint ezelőtt. Az úton végig zenét hallgattam. Amikor megérkeztünk, úgy elmosolyodtam és fény derült, a már szétsírt arcomra (a betegség fájdalmas, megkönnyeztem benne, na). Apa kinyitotta a kocsiajtót, én meg sikítottam egy óriásit és hozzá ugrottam.
-Apaaaaaa! Úgy hiányoztál!!
- Nekem is Feli, gyere menjünk be, Bekka most ment el vásárolni, a vacsira.
- Oké, sziia anya!-megpusziltam anyut és elhatott, -
Mikor beértünk a hatalmas házba a gardróbom tele volt tömve tök jó ruhákkal.
- Apa, mikor lett nekem ennyi ruhám?
- Hát, tudod Bekka szeret vásárolgatni és úgy gondolta, hogy most nem kell bemennünk a centrumba, mert ő nap mint nap oda jár vásárolgatni, így nektek is vette ezt-azt.-ez lesokkolt-
-Apa, egyszer vagyunk itt a héten és tudod, hogy mennyire szeretek elmenni a csajokkal vásárolni, hisz itt vagyok Komáromban VELÜK is és veletek is mekibe menni, de nem most ez nem így lesz, mert Bekka kitalálta, hogy ő vásárol majd nekünk és helyettesíti anyát, ja és, hogy ne menjünk mekibe, mert minek (?), hisz ő most vacsit fog csinálni, mikor köztudott, hogy nem tud főzni. -és felmentem a szobámba és ipod-oztam egy kicsit. Lusta voltam felhozni lentről a laptopot, jó ez így. Megbeszéltem a barátaimmal (fiúk, lányok), hogy itt vagyok Komáromban apunál és menjünk el valamerre, mondjuk holnap. Szóval holnapig várok. Apa feljött a szobámba és megkérdezte, hogy mi ütött belém?
- Mi a bajod?
- Mi lenne?
- Te szeretted Bekkát, nem?
- De, de ne akarja megváltoztatni a tervemet.
- Nem fogja, ha akarod menj el a barátaiddal, csak tudod szeretné, ha jóban lennétek.
- Jó, igazad van, de azért holnap találkozok Saciékkal, oké?
- Jó persze, de azért kostoljuk meg a vacsiját, ha nem ízlik, akkor mekizhetünk jó?
- Oké! :)
- Most elugrok öcsiért, Bekka mindjárt hazaér, nem leszel egyedül.-nyomott egy puszit a fejemre és elment-
Én tovább beszélgettem a komáromi barátaimmal és kiderült, hogy épp a 4. órájuk van , fizika, úgyhogy ráérnek :D. ,,Értem mindent". Szóval elbeszélgettem velük egy ideig. apa délben ment el és 3/4 kettőre ideért, Viktorral. Apu nagyon jól beszél magyarul, de olasz az anyanyelve. Mindenki azt hiszi, hogy apa született magyar, pedig ő csak 7 éves korában ( első osztályt már itt kezdte) került ide. Nagyon hasonlítunk ra. Na minegy. Szóval lesiettem hozzájuk. Azt tudni kell, hogy a mi kapcsolatunk öcsivel nagyon erős. Mikor úgy összevesztek anyáék, hogy válás lett a vége, mi megesküdtünk, hogy senki de SENKI sem állhat az igaz (vagyis mi) testvére közé.:) Édes gyerek.
- Szia Viktor!-kitártam kezeimet, ő becélozta, bele ugrott és megpördítettem-
- Sziaaa!
Ja amúgy már Rebeka régen hazaért és beszélgettünk is, de nem fontos.
Ezek után beszélgettünk Viktorkával, oly' sokáig húzódott, hogy vacsira is késve értünk le. Tetszik neki egy Eszti nevezetű lányka az oviból. Egyem meg, annyira komolyan mondta, hogy neki már pedig ő a szerelme. Nagyon édes.A vacsora tűrhető volt , mivel én beteg vagyok, így korán mentem aludni.
2014. április 3., csütörtök
Elmaradt a suli.
Az ébresztőórám 6:20- kor keltett. Gyorsan kihuppantam az ágyamból, kiválasztottam a ruhám és indultam a fürdőbe. Megmostam az arcom, kisminkeltem magam, majd felöltöztem. Ismét jó idő van, szóval nem öltöztem nagyon túl.
Otthon kajáltam, anya már elment dolgozni ezért írtam neki egy üzit. Felmentem a szobámba és megbeszéltem egy komáromi barátnőmmel, hogy ma jöjjön le Pestre és menjünk el vásárolni. kb. délután fél 3- ra ideért, és elindultunk vásárolni. Átöltöztem shoppyn-olós ruhába.
![]() |
| Ezt vettem fel. |
Kevesen tudják rólam, de én szemüveges vagyok. Nem mindig hordom, mert kontaktlencsém van, de ma úgy gondoltam felveszem. Mikor kész lettem, elindultam Viktor szobája felé, egyrészt mert én viszem ma oviba, másrészt meg mindig későn kel. Így ma én keltettem őt 6:45 kor.
- Szia Öcsi, kelj fel!-közben kihúztam a sötétítőjét-
- Naa, tök korán van még.
- Ma én viszlek oviba, emlékszel? Öltözz!
És már lent is termettem, anya mellet.
- Jó reggel anyuci.-a mondatom végén nyomtam egy hatalmas puszit az arcára-
- Neked is Feli, itt a reggelid.-bundáskenyér ezaaaaaz-
Lejött öcsi is, evet velem és indultunk. Bedobtam őt az oviba és folytattam az utam az iskoláig. Mikor beértem, minden diák özönlött ki az iskola épületéből. Vajon miért? Felsiettem volna a terembe, de Nándi megállított.
- Nem szabad felmenni, veszélyes.-nem is köszönt, de mi a veszélyes?-
- Ezt nem értem. Mi itt a veszélyes.-egy hatalmas vigyor volt a számon-
- Mit tom én. Csak azt mondta az ofő, hogy mindenki menjen haza. Veszélyes itt lenni.
- Ja......jó...hát oké. Hát akkor én megyek. Szia.
- Várj, én is arra lakom, menjünk együtt!-whaaaat???-
- Oké, persze. Miért ne?-chh, de cink leszek, fiúk előtt mindig:/-
Elindultunk és kérdezgettünk, válaszolgattunk egymás kérdéseire. Kiderült, hogy Nándi nagyon jó fej.
- Na és neked most Kelly az ,,LB"-d? :D-kérdezte-
- Hát, nagyon jó fej és tetszik, hogy ő is külföldi.
- A nagypapám apja, szóval a dédnagyapám Németországból származik.-wooow, se teljesen Magyar-
- Akkor ezért ilyen a neved. Wow, ez tetszik.-jajj mi ez, hogy tetszik??? Hát én hülye vagyok-
-Tetszik?:)-olyan aranyos mosollyal kérdezte, hogy majd' elolvadtam-
- Na nem úgy értem, a neved tetszik..-és oldalba löktem :D-
- És a csodás testem nem tetszik??-kérdezte tett felháborodással-
- Na, ne forgasd ki a szavaim.
- Szóval tetszek, mi?
- Naaa, erre nem válaszolok-nyomott egy puszit a homlokomra-
- Holnap találkozunk, szia! :D
Otthon kajáltam, anya már elment dolgozni ezért írtam neki egy üzit. Felmentem a szobámba és megbeszéltem egy komáromi barátnőmmel, hogy ma jöjjön le Pestre és menjünk el vásárolni. kb. délután fél 3- ra ideért, és elindultunk vásárolni. Átöltöztem shoppyn-olós ruhába.
18:34-re hazaértünk. Ram már nem jött haza hozzám, ment is a busz állomásra. 21:00- ig neteztem. Mentem fürdeni, pizsit ölteni, majd indultam aludni.
2014. április 2., szerda
Második, igen érdekes napom :D
Reggel, miután felkeltem kinéztem az ablakon és éreztem, hogy igen hosszú a nyár. Még mindig elég meleg van egy nyári style- hoz. Így elég laza ruhát választottam.
- Tök jó. Van egy félamerikai lány, Kelly. Idáig vele beszélgettem a legtöbbet...Jaa meg még azzal a 2 fiúval.
- Milyen fiúk? Bejönnek?;)-Ja igen, elfelejtettem említeni, az én anyám olyan mint egyik barátnőm-
- Hát..A Nándi elég helyes... De.. khm.-jól van na. Zavarban voltam.-
- Oké, nem kell róla beszélned. A kajádat betettem a táskádba. Indulhatsz.
- Oké, csak még elköszönök Viktortól.
Ismét visszamentem az emeletre, de ezúttal az öcsém szobáját tűztem ki célomul.
- Szia Öcskös. Megyek suliba.
- Most? De még korán van.-olyan bociszemekkel mondta. Nagyon édes-
- Jajj, igaz, megígértem, hogy elviszlek oviba, de sajnos nem lehet, mert 0. órám van.
- De akkor ígérd meg, hogy holnap elviszel!!
- Oké, megígérem, de most már tényleg indulok.
Nyomtam egy nagy-nagy puszit az arcára, majd elindultam otthonról. Igaz, megígértem Kellynek, hogy együtt megyünk, de az osztály felének most, 0. órában van infójuk, így dobtam neki egy SMS-t. Miután beértem, megláttam, hogy kikkel vagyok: Nándi, Misi, Szimonetta, Renátó, Zsóka, Csaba, Gergő, Lili, Roxi és én. Unalmas volt a mai nap, legalább is lett volna, ha Nándi és Gergő veszekedni kezdtek. A levegőben mindenféle trágár szavakat hallottunk. Miután megtudtam, hogy ki miatt van a vita, sajnos tudatosult bennem, hogy a fiúk nagyon semmibe veszik a lányokat. Igen, én voltam a vita tárgya. Hogy miért, mert idézem: ,,Fel félig olasz, jó a teste, a bőre, az arca.. mi kell ennél több?",,De akkor is, én néztem ki magamnak nem te, szal kopj le róla". Valami ilyesmi. Nagyon megharagudtam mind a 2 fiúra. Na és az még rakás a tűzre, hogy mikor véget ért az utolsó óra, mentem volna haza. Na igen, csak mentem VOLNA, ugyan is abban a pillanatban mikor kiértem a kapunk, egy kéz vissza rántott és megcsókolt.
Nem mondom, hogy nem éreztem magam jól, hogy a suli egyik leghelyesebb pasija, Nándi épp engem csókolgat, de akkor is a vita után, na meg nem is ismer engem, azok után megcsókol?!? Olyan ideges lettem, hogy osztottam neki egy pofont. a fél iskola a kapu előtt ácsorgott.
- Mit csinálsz?-szólalt meg Nándi-
- Na szerinted mit? Megcsókoltál, holott nem is ismersz!!
- Jól van, de ne tagadd, élvezted.-itt betelt a pohár, igaz, tetszett, de akkor is, milyen egoista?!?-
- Ezt hagyjuk abba.
- Félsz bevallani.
- Nem, de nekem haza kell érnem. Sajnálom.
Elindultam az iskola elől és mindenki hangos fújj-ogatásba kezdett bele. Az út ismét uncsi volt.Hazaértem!
- Szia anya, nem akarok semmiről beszélni. Fent leszek, ne keress.
Nem értettem tisztán a válaszát, de egy biztos, nem jött utánam (hála égnek). Betudtam ugrani az ágyamba és ott kezdtem el bőgni. Mindent kiadtam magamból és arra következtettem, hogy bele estem Nándiba.. Ilyenkor mit csináljon az ember?? Visszautasítottam a csókját... De ökör vagyok, bár még ott legbelül érzek egy kis büszkeséget is. Felléptem facebookra. Egy új üzenetem érkezett.
- Szia Fel! Nem vágom mit problémázol..:D Ez csak egy értelmetlen csók volt. Nem szeretném, ha haragudnál, de azt hittem te is valahogy ezt érzed. Te tudod, de remélem azért egyszer még helyre hozhatom, hogy most az ellenséged vagyok. Sajnálom.-ez most játszik velem?-
- Nem vagy az ellenségem, nem haragszom rád. :)
- Oké de tényleg nem akartam ezt, mármint érted.
- Persze semmi baj. Majd holnap találkozunk most megyek enni. Szia.
Nem vártam meg a válaszát, indultam le. Ettem (még mindig nem szólalok meg), kb. fél órán át fürödtem, pizsit vettem fel és mentem aludni.
![]() |
| Ezt vettem fel. |
Lementem anyához és elbeszélgettünk egy kicsit.
- Na, milyen az új iskolád?-kérdezte, miután egy nagy adag müzlit tett elém-- Tök jó. Van egy félamerikai lány, Kelly. Idáig vele beszélgettem a legtöbbet...Jaa meg még azzal a 2 fiúval.
- Milyen fiúk? Bejönnek?;)-Ja igen, elfelejtettem említeni, az én anyám olyan mint egyik barátnőm-
- Hát..A Nándi elég helyes... De.. khm.-jól van na. Zavarban voltam.-
- Oké, nem kell róla beszélned. A kajádat betettem a táskádba. Indulhatsz.
- Oké, csak még elköszönök Viktortól.
Ismét visszamentem az emeletre, de ezúttal az öcsém szobáját tűztem ki célomul.
- Szia Öcskös. Megyek suliba.
- Most? De még korán van.-olyan bociszemekkel mondta. Nagyon édes-
- Jajj, igaz, megígértem, hogy elviszlek oviba, de sajnos nem lehet, mert 0. órám van.
- De akkor ígérd meg, hogy holnap elviszel!!
- Oké, megígérem, de most már tényleg indulok.
Nyomtam egy nagy-nagy puszit az arcára, majd elindultam otthonról. Igaz, megígértem Kellynek, hogy együtt megyünk, de az osztály felének most, 0. órában van infójuk, így dobtam neki egy SMS-t. Miután beértem, megláttam, hogy kikkel vagyok: Nándi, Misi, Szimonetta, Renátó, Zsóka, Csaba, Gergő, Lili, Roxi és én. Unalmas volt a mai nap, legalább is lett volna, ha Nándi és Gergő veszekedni kezdtek. A levegőben mindenféle trágár szavakat hallottunk. Miután megtudtam, hogy ki miatt van a vita, sajnos tudatosult bennem, hogy a fiúk nagyon semmibe veszik a lányokat. Igen, én voltam a vita tárgya. Hogy miért, mert idézem: ,,Fel félig olasz, jó a teste, a bőre, az arca.. mi kell ennél több?",,De akkor is, én néztem ki magamnak nem te, szal kopj le róla". Valami ilyesmi. Nagyon megharagudtam mind a 2 fiúra. Na és az még rakás a tűzre, hogy mikor véget ért az utolsó óra, mentem volna haza. Na igen, csak mentem VOLNA, ugyan is abban a pillanatban mikor kiértem a kapunk, egy kéz vissza rántott és megcsókolt.
Nem mondom, hogy nem éreztem magam jól, hogy a suli egyik leghelyesebb pasija, Nándi épp engem csókolgat, de akkor is a vita után, na meg nem is ismer engem, azok után megcsókol?!? Olyan ideges lettem, hogy osztottam neki egy pofont. a fél iskola a kapu előtt ácsorgott.
- Mit csinálsz?-szólalt meg Nándi-
- Na szerinted mit? Megcsókoltál, holott nem is ismersz!!
- Jól van, de ne tagadd, élvezted.-itt betelt a pohár, igaz, tetszett, de akkor is, milyen egoista?!?-
- Ezt hagyjuk abba.
- Félsz bevallani.
- Nem, de nekem haza kell érnem. Sajnálom.
Elindultam az iskola elől és mindenki hangos fújj-ogatásba kezdett bele. Az út ismét uncsi volt.Hazaértem!
- Szia anya, nem akarok semmiről beszélni. Fent leszek, ne keress.
Nem értettem tisztán a válaszát, de egy biztos, nem jött utánam (hála égnek). Betudtam ugrani az ágyamba és ott kezdtem el bőgni. Mindent kiadtam magamból és arra következtettem, hogy bele estem Nándiba.. Ilyenkor mit csináljon az ember?? Visszautasítottam a csókját... De ökör vagyok, bár még ott legbelül érzek egy kis büszkeséget is. Felléptem facebookra. Egy új üzenetem érkezett.
- Szia Fel! Nem vágom mit problémázol..:D Ez csak egy értelmetlen csók volt. Nem szeretném, ha haragudnál, de azt hittem te is valahogy ezt érzed. Te tudod, de remélem azért egyszer még helyre hozhatom, hogy most az ellenséged vagyok. Sajnálom.-ez most játszik velem?-
- Nem vagy az ellenségem, nem haragszom rád. :)
- Oké de tényleg nem akartam ezt, mármint érted.
- Persze semmi baj. Majd holnap találkozunk most megyek enni. Szia.
Nem vártam meg a válaszát, indultam le. Ettem (még mindig nem szólalok meg), kb. fél órán át fürödtem, pizsit vettem fel és mentem aludni.
2014. április 1., kedd
Első nap
Idióta ébresztő óra.. Ma van az első napom, de ez nem azt jelenti, hogy 05:30- kor keljek fel. Na a másik az, hogy most közelebb van a suli, mint amikor még Komáromban laktunk. Igen, anya és appa sajnos elváltak és mi anyuval felköltöztünk ide, Budapestre.
- Feli, Feli kellj fel!!- na ja, az öcsém rosszabb mint az ébresztő..
- Jó, jó, oké fent vagyok elmehetsz.
- De ne már.. Gyere reggelizni, én nem bírok tovább aludni, anya meg kajcsit csinál.
- Jól van, megyek a fürdőbe.
- Siess!!
Ezek után bementem a fürdőszobába, ahol renbe tettem /arcmosás, smink/ és felöltöztem
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)








