Na szóval megreggeliztem és kimentem a kisboltba. Mivel vasárnap van, nem volt rajtam smink. De mit látok az utcán?? 12-13 éves gyerekek kisminkelve, de olyan füstös szemeket még én nem használok bulikba sem.. Akkor nem is beszélek a miniszoknyájukról, shortjukról, top felsőjükről...-.- Véletlen neki mentem az egyik vörösre festetett hajú csajnak.
- Mit csinálsz?? - na igen, nem volt rajtam smink ergo ,,nyomorék vagyok"-
- Szerinted direkt volt?,
- Hjajj :S. Hagyjuk -.- -mit képzel ez??-
- Állj! (megragadtam a karját) Mit képzelsz te magadról? Oké 13 éves vagy.,,jujjci" (levegőben a a kezemmel mutattam) nagyon nagy csajszi vagy. Szerintem schooby-doo-t és micimackót kéne nézni, és nem pedig smink trükköket tanulni. Ja és bocs, hogy 16 vagyok és nincs rajtam semmi smink, de akkor sem kellene így viselkedni. -kicsit leblokkoltak, a csaj fájlalta a kezét-
Miért kell egy 13 éves aranyos kislánynak így megváltoznia. Nekem ha ilyen gyerekem lenne, vinném is be a gyermek otthonba.... Most gondolhattok pszihopatának de most nem?? Oké, hogy egyszer- kétszer megesik, hogy valami nagy alkalomból megesik egy kis smink néha haj vasalás/göndörítés, de mindig (?) ááá nem.. Nem értem mi van ezekkel. Na de a lényeg, hogy bementem a boltba és egy eszméletlen helyes pasi volt a pénztárnál, de én annyira bámultam őt, hogy sikerült leborítottam a fűszeres polcot :D.
- Óhh. Bocsi, már is felszedem. -és elkezdtem szedegetni a fűszereket-
- Jajj, ugyan, ne viccelj mát. Ezért vagyok, hogy segítsek ha kell még ilyen helyzetekbe is (:.
- Köszönöm. :)
- Egyébként még sose láttalak itt, ide valósi vagy?
- Hát apu ideköltözött Pestről még pár évvel ezelőtt, én csak hétvégenként és szünetekként járok le ide hozzá.
- Ja értem. Itt nem fordulnak elő ilyen szép arcú lányok.
- Köszönöm. Szerintem az olasz vonásokat látod bennem. :)
- Ja, a te apudnak van ez a cége?
- Igen.
- Na jól van, ezzel végeztem is.
- Oké, én meg csak darált húsért jöttem, van?
- Igen, persze.
-Köszi. -odaadta én meg elmentem.
Otthon Bekka csinált kaját, majd délután 3 óra fele jött anya értünk. Otthon tanultam, majd az esti rutint végeztem el. Mikor felléptem fb-re és lám-lám, bejelölt a boltos csaávó. Mocsarasi Márton (Marci). Woow :D. Na jóó éjt.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése