11:00 kor felébredtem, lezuhanyoztam, sminkeltem, majd felöltöztem.
Lementem, mert már ebéd volt. Az-az lett volna, de Bekka hozott a KFC-ből kajcsit. Nyami.:3 Mivel én ma megyek el a barátnőimmel a centrumba egy kicsit vásárolgatni, ezért csíptem így ki magam. 13:00 kor már itt volt Liza , kértem aputól pénz és a többiekkel majd a plázába találkozunk. Mikor odaértünk nagyon megörültem, hogy végre látom a többieket. Elég messze laknak tőlünk, úgyhogy ez nem mindennapi esemény.
- Szia Feliiiiiiiiiiiiiiii!-ezt mind egyszerre mondta: Lili, Saci, Ami, Zsani-
- Sziasztok.
- Mizu? Hogy vagy?-érdeklődött Ami-
- Megvagyok, de örülök, hogy itt lehetek.
- Akkor jó! :) Na most menjünk először a mekibe.-utasított minket Liza-
Mindenki vett magának kaját, nagyon finom volt. Este 7- ig ott voltunk, majd mondtam, hogy mennem kell haza, mert mi még megyünk mozizni apuékkal. Szóval hazamentem, ismét lezuhanyoztam és átöltöztem, ugyanis Zsani volt olyan kedves és leöntött a ragadós narancsos üdítőjével. Miután ismét kész lettem lementem apuékhoz.
Valamilyen gyerekes mesét néztünk meg, de nekem tetszett.:D Este 11 óra körül haza értünk és BUMM beugrottam az ágyamba. Álmos vagyok.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése